Úvod
Pneuservis

Pneuservis

O našej službe: Pneuservis

Pneuservis je nevyhnutnou súčasťou udržiavania vozidla, ktorá zaisťuje, že vaše pneumatiky sú v optimálnom stave a poskytujú maximálnu bezpečnosť a výkon pri jazde. Služby pneuservisu zahŕňajú široký rozsah úkonov, ktoré prispievajú k dlhšej životnosti pneumatík a lepšiemu výkonu vozidla. Tu je zoznam kľúčových služieb poskytovaných v rámci pneuservisu:

Výmena pneumatík

Táto služba zahŕňa demontáž starých pneumatík z diskov, montáž a vyváženie nových pneumatík. Je dôležité meniť pneumatiky v závislosti od ročného obdobia (letné/zimné) alebo keď je dezén opotrebovaný pod bezpečnú hranicu.

Vyvažovanie kolies

Nevyvážené kolesá môžu spôsobiť vibrácie v aute a nadmerné opotrebenie niektorých automobilových častí. Vyvažovanie zabezpečuje, že koleso a pneumatika sa otáčajú hladko pri rôznych rýchlostiach.

Rotácia pneumatík

Pravidelná rotácia pneumatík pomáha rovnomerne rozložiť opotrebenie, čo môže predĺžiť ich životnosť a zlepšiť stabilitu vozidla.

Kontrola a úprava tlaku v pneumatikách

Správny tlak v pneumatikách je kľúčový pre optimálnu životnosť pneumatík, palivovú efektívnosť a bezpečnosť. Pneuservis poskytuje kontrolu a úpravu tlaku podľa odporúčaní výrobcu.

Oprava defektov pneumatík

V prípade prepichnutia alebo iného poškodenia pneumatiky je možné vykonať jej opravu, pokiaľ je to bezpečné a v súlade s technickými normami.

Diagnostika a oprava závad na TPM systéme (systém monitorovania tlaku v pneumatikách)

V prípade problémov so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) pneuservis poskytuje diagnostiku a opravu.

Kontrola stavu pneumatík

Zahŕňa kontrolu hĺbky dezénu, stavu bočníc, prítomnosti nežiaducich objektov v dezéne a iných znakov poškodenia alebo neobvyklého opotrebenia.

Skladovanie pneumatík

Mnohé pneuservisy ponúkajú službu sezónneho skladovania pneumatík, ktorá zabezpečí, že vaše pneumatiky budú uskladnené v ideálnych podmienkach a pripravené na ďalšiu sezónu.

Poskytovanie týchto služieb zabezpečuje, že pneumatiky vášho vozidla budú vždy v najlepšom možnom stave, čo prispieva k bezpečnosti a efektívnosti vašej jazdy.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás. Radi poslúžime Vášmu autu rýchlo a profesionálne s touto službou, ako aj s ďalšími kvalitnými službami od skúsených automechanikov.