Úvod
Čistenie a detailing

Čistenie a detailing

O našej službe: Čistenie a detailing

Čistenie a detailing vozidla sú služby zamerané na hĺbkové čistenie a obnovu vozidla tak, aby vyzeralo čo najlepšie, ako vo vnútri, tak aj zvonku. Detailing prekračuje bežné umývanie vozidla a zahŕňa rôzne techniky a postupy na dosiahnutie najlepšieho možného vzhľadu a ochrany vozidla.

Exteriérový detailing

Zahŕňa dôkladné umývanie exteriéru, odstránenie nečistôt, asfaltu, živice a iných kontaminantov z lakovaných povrchov, kolies, pneumatík a podvozku. Po čistení sa často aplikuje vosk alebo iný ochranný náter na zvýšenie lesku a ochranu laku.

Interiérový detailing

Hĺbkové čistenie interiéru zahŕňa čistenie a kondicionovanie všetkých povrchov vrátane sedadiel, čalúnenia, palubnej dosky, koberčekov a okien. V prípade kožených povrchov sa používajú špeciálne kondicionéry, ktoré kožu chránia a obnovujú.

Čistenie motora

Detailing motorového priestoru zahŕňa odstránenie nečistôt, oleja a iných kontaminantov, pričom je dôležité chrániť elektrické komponenty a označenia.

Odstránenie škrabancov a korekcia laku

Tento proces zahŕňa použitie špeciálnych leštiacich a brúsnych prostriedkov na odstránenie malých škrabancov a oxidácie, čím sa obnovuje lesk laku.

Ochrana laku

Po leštení a korekcii laku sa môžu aplikovať rôzne ochranné povlaky, ako sú vosky, tesniace prostriedky alebo keramické povlaky, ktoré poskytujú dlhodobú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, UV žiarením a inými kontaminantmi.

Čistenie a ochrana kolies a pneumatík

Vykonáva sa kontrola brzdových kotúčov, doštičiek, brzdovej kvapaliny a celkového stavu brzdového systému.

Klimatizácia a vykurovanie

Kolesá a pneumatiky sú čistené a potom ošetrené špeciálnymi prostriedkami, ktoré obnovujú ich vzhľad a chránia pred škodlivými vplyvmi a opotrebovaním.

Ošetrenie plastov a gumy: Exteriérové a interiérové plastové a gumové komponenty môžu byť ošetrené prostriedkami, ktoré obnovujú ich vzhľad a chránia ich pred poškodením a vyblednutím.

Detailing vozidla nie je len o estetike; pravidelný detailing môže tiež prispieť k zachovaniu hodnoty vozidla, ochrane povrchov a zlepšeniu celkového dojmu z vozidla. Pre majiteľov vozidiel, ktorí chcú svoje auto udržať v najlepšom možnom stave, je detailing neoceniteľnou službou.

Máte záujem o túto službu?

Kontaktujte nás. Radi poslúžime Vášmu autu rýchlo a profesionálne s touto službou, ako aj s ďalšími kvalitnými službami od skúsených automechanikov.