o

Nás

Myšlienka zorganizovať CarFans Party nám po hlavách behala už dlhšie. Dobrý nápad je však jedna vec, kvalitná realizácia druhá. Skutočne kvalitné a pamätihodné stretnutie vyžaduje veľa dobrých nápadov, nechceli sme len bezduché postávanie pri autách na parkovisku pri obchodnom dome, ani jednotématické zameranie. Vedeli sme, že si určite každý fanúšik motorizmu zaslúži niečo viac.

 

Všetko sa zlomilo v roku 2015, kedy sa nám podarilo za pomoci našich partnerov zorganizovať pilotnú CarFans Party, na ktorej ktorej sa zúčastnili, aj napriek veľkým letným horúčavám, majitelia asi 70 vozov a niekoľko stoviek návštevníkov.

 

Po pozitívnom feedbacku sme sa rozhodli akciu nadchádzajúci rok zopakovať. Pribudlo nám vlastné logo, jednoduchý web v aeráli sme boli schopní postaviť stage na ktorom hrala live hudba, zapožičat "tuli vaky". Pripojil sa k chalani s CarFans Cupu a mnoho iného. Bol to pre nás veľký a vzrušujúci rok.

 

Už dnes pracujeme na akcii ktorá sa bude konať budúci rok. Veríme že bude ešte úžasnejšia, ako tá tohtoročná.

Loading...

AUTÁ

CarFans Party je pre každého. Máš krásne auto a chcel by si ho vystaviť v jednej zo zón na následujúcej Party? Žiaden problém! Registrácie začnú už čoskoro!

 

Si "CarFan" a nemáš auto na vystavovanie? Nevadí CarFans Party je pre všetkých. Príď a pokochaj sa zbierkou exkluzívnych mašín ktoré brázdia, inak osamotené po slovenských a českých cestách.

 

BABY

Ku krásnym autám patria samozrejme aj sexi baby. Naše hostesky sa postarajú o program a samozrejme sú vždy k ready na fotenie sa s tebou a tvojím autom!

HUDBA

Ako každý miluje zvuk krásne vyladeného 12-válca, rovnako všetci milujeme kvalitnú hudbu ktorá sprevádza pestrý program. A keďže hudbu z CD si môže pustiť každý aj sám doma, na CarFans Party hráme výhradne hudbu na živo.

Pripravujú:

O Nás

CFP 2017

CFP 2016

CFP 2015

Kontakt

Menu